Çocuk Parkları Güvenli Hale Geliyor

İlçemizde mahalle aralarında bulunan çocuk parklarının daha güvenli hale getirilmesi çalışmaları kapsamında çocuk parklarını çevreleyen istinat duvarları yıkılarak yerine tel örge ile çevrelenecek.  Çocuk parklarının daha güvenli hale getirilmesi kapsamında çalışmalarını artıran Sorgun Belediyesi parkların çevre istinat duvarlarının yıkımına başladı. Çocuk parklarını çevreleyen İstinat duvarlarının dışarıdan içeriyi görmeyi engellediğini özellikle akşamları ve geceleri çocuk parklarının […]

Çocuk Parkları Güvenli Hale Geliyor
23 Mayıs 2019 - 13:08 'de eklendi.

İlçemizde mahalle aralarında bulunan çocuk parklarının daha güvenli hale getirilmesi çalışmaları kapsamında çocuk parklarını çevreleyen istinat duvarları yıkılarak yerine tel örge ile çevrelenecek. 

Çocuk parklarının daha güvenli hale getirilmesi kapsamında çalışmalarını artıran Sorgun Belediyesi parkların çevre istinat duvarlarının yıkımına başladı. Çocuk parklarını çevreleyen İstinat duvarlarının dışarıdan içeriyi görmeyi engellediğini özellikle akşamları ve geceleri çocuk parklarının bir takım insanlar tarafından  kötü amaçlar dahilinde kullanıldığının tespit edildiği, istinat duvarlarının yıkılarak yerine tel örgü çekilmesi ile çocuk parklarının daha şeffaf ve korunaklı olması hedeflenmekte.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Siyaset
İLGİLİ HABERLER