İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sorgun’a Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Cumartesi günü açılışı yapılacak olan Ak Parti Sorgun Seçim İletişim Merkezinin açılış programına katılmak üzere Sorgun’a gelecek.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak Parti Sorgun İlçe Başkanlığı tarafından 22 Şubat Cumartesi günü saat:16:00 da Atatürk Bulvarında açılışı yapılacak olan Seçim İletişim Merkezinin açılış programı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ak Parti Yozgat Millet Vekillerinin katılımı ile yapılacak.

MHP’ den Görkemli Açılış

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Seçim İletişim Merkezinin açılışını Millet Vekilleri ve çok sayıda Sorgunlunun katılımı ile yaptı.

Sorgun MHP Seçim İletişim Merkezinin açılışı MHP Yozgat Millet Vekili İ.Ethem SEDEF, MHP Kayseri Millet Vekili M.Baki ERSOY, MHP Yozgat İl Başkanı, MHP Kayseri İl Başkanı, İlçe Başkanları,  MHP Sorgun Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi Mustafa Erkut EKİNCİ ve çok sayıda Sorgunlunun katılı ile yapıldı. MHP Seçim iletişim merkezinin açılışında konuşan Sorgun Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi Mustafa Erkut EKİNCİ Sorgun’da 20 yıldır hiç bir değişikliğin olmadığını, Sorgun’un kimsesiz bırakıldığını, kendisinin ve ekibinin Sorgun’ un Makus Talihini değiştirmek istediğini, Sorgun’ un bir çok sorun ve sıkıntısının olduğunu bu sorun ve sıkıntıların hepsini bildiğini ve Sorgun ve Sorgunlunun sorun ve sıkıntılarını çözecek ekip ve projelerinin hazır olduğunu belirtti. 31 Mart 2019 tarihinde partili ve partisiz bütün Sorgunluların oyuna talip olan EKİNCİ şimdi kararın Sorgunlular da olduğunu Sorgun’un bölgesinde parlayan bir yıldız ve örnek ilçe olmasını isteyenlerin değişimden yana olanların oylarını isteyen EKİNCİ eğer değişimden yana olmayıp mevcut düzenin devam etmesini ve Sorgun’ u halen eski Sorgun olarak görmek isteyenlerin ise kendilerinin bileceğini belirtti. Şeffaf ve Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hareket eden EKİNCİ Sorgun’ da köklü değişim yapılacağını ve bu değişimin bütün Sorgunlular ile birlikte yapılacağını söyledi.

Açılışta konuşan MHP Kayseri Millet Vekili M.Baki ERSOY kendisinin Sorgunlu olduğunu ve Sorgun Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi Mustafa Erkut EKİNCİ’ nin kendisinin Lise’ den sınıf arkadaşı olduğunu ve Sorgun Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi Mustafa Erkut EKİNCİ’ nin maddi ve manevi her zaman yanında olduğunu ve sonuna kadar sınıf arkadaşı M.Erkut EKİNCİ’ ye kefil olduğunu söyledi.

MHP Yozgat Millet Vekili İ.Ethem SEDEF yaptığı konuşmada Sorgun halkının Sorgun Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi Mustafa Erkut EKİNCİ’ yi yalnız bırakmayacağını ve Sorgun Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi Mustafa Erkut EKİNCİ’ nin her zaman yanında olacağını vurguladı.

 

Vali Çakır Sorgun’da İncelemelerde Bulundu

Yozgat Valisi Kadir Çakır, Sorgun’ da bir takım incelemelerde bulunmak izin ve Sorgun’ u ziyaret için Sorgun’ a geldi. 

Vali Çakır Sorgun’ a yaptığı ziyarette Sorgun Kaymakamlığı ve Sorgun Belediyesi’ni ziyaret ederek Sorgun Kaymakamı Mustafa Altıpınar ve Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz ile görüştü. Vali Çakır Kaymakam ve Belediye Başkanı ile yaptığı görüşmelerde  Sorgun için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

MHP Adayı M.Erkut Ekinci’nin Projeleri Göz Kamaştırıyor

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Sorgun Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi M.Erkut EKİNCİ tarafından açıklanan projeler göz kamaştırıyor.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte Sorgun Belediye Başkan Adayları Sorgun için Projelerini açıklamaya başladılar. MHP Sorgun Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi M.Erkut EKİNCİ tarafından hazırlanan projelerin hayata geçmesi durumunda Sorgun’ un Mahpus Tarihinin değişeceğine inanmamak içten bile değil. Bir mühendis inceliği ile Sorgun için projeler hazırlayan M.Erkut EKİNCİ’ nin özellikle Sorgun Vakfı Projesi, Termal Tesisler Projesi ve Sorgun İhtisas Organize Sera Projesi  hayata geçmesi ile birlikte Sorgun’un hem çehresi değişecek hemde ekonomik durumu. Kurulacak olan Sorgun Vakfı ile Sosyal Belediyeciliği kapsayan bütün unsurları gerine getirmesi amaçlanırken Sorgun halkına sağlanacak Sosyal ve Ekonomik katkıları da görmemek içten bile değil.

İşte MHP Adayı M.Erkut EKİNCİ’ nin açıkladığı projelerin bir kısmı:

BBP Adayı Üzeyir Arslan Projelerini Açıkladı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Büyük Birlik Partisi Sorgun Belediye Başkanı Adayı Üzeyir ARSLAN Sorgun için hazırlamış olduğu projelerini açıkladı.

İşte Büyük Birlik Partisi Sorgun Belediye Başkanı Adayı Üzeyir ARSLAN’ ın Sorgun için hazırlamış olduğu projeler.

1:  Mükremin Göleti Çevresi Islah Edilecek
2:  Sera Alanları, Sera Çiçekçiliği Kurulacak
3: Güneş Enerji Santralı Kurulacak
4: Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi Kurulacak
5: Veterinerlik Fakültesi Lafta Kalmayacak Adından Söz Ettirecek Konuma Getirilecek
6: Sortek Kurulacak İş Ve Meslek Edindirme Kursları
7: Spor Okulları, Spor Kulüpleri
8: 1500 Kişilik Kapasiteli Kongre Merkezi
9: Mesire Alanı
10 :Otogar Yenilecek
11: Bulvar,Cengiz Topel,İlyas Arslan Caddeleri Modern Hale Getirilecek
12: İlyas Arslan Caddesine Otantik Çarşı Kurulacak
13: Her Yıl Sorgun Festivali
14: Yardıma Muhtaç Aileler Tespit Edilecek Düzenli Olarak Aylık Sorbel Kart Verilecek İhtiyaçları Karşılanacak.
15: Engelli Vatandaş İçin Yaşam Merkezi
16: Ücretsiz Taziye Evleri İkramlar Belediyeden
17: Camilerin Cevre Ve Bahçe Düzenleri
18: Kent Meydanı
19: Nak Kop Karşısına Tır Parkı
20: Hastane Yanına Hasta Yakınları İçin Konuk Evi
21:  Sanayi Esnafı İçin Cadde Ve Sokakları Bayan Wc

Ülkü Ocağında Görev Değişimi Yapıldı

Sorgun Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığını iki yıldır sürdürmekte olan Osman YEŞİL MHP il genel meclisi üyesi adayı olması nedeni ile yürütmekte olduğu Sorgun Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığını Abdulsamet Açıkgöz’ e yapılan törenle teslim etti.

2 yıldır Sorgun Ülkü Ocakları İlçe Başkanı olarak görev yapan Osman YEŞİL 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel Seçimlerde MHP il genel meclisi üyesi adayı olması nedeni ile Sorgun Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini Sorgun Ülkü Ocakları 2. Başkanı olarak görev yapan Abdulsamet Açıkgöz’ e teslim etti. Sorgun Ülkü Ocağı binasında yapılan devir teslim törenine Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanı Turan KARAKUŞ, MHP Sorgun İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy ve çok sayıda Ülkü Ocaklı genç katıldı.

Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve Uyuşturucu ile Yapılan mücadelede etkin başarı gösteren Polis Memurlarına Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar tarafından Başarı Belgesi verilerek ödüllendirildi.

İlçemizde görev yapan ve Uyuşturucu ile Mücadelede etkin başarı gösteren Polis Memurları ve Sorgun İlçe Emniyet Müdürü Süleyman TRAK  Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar tarafından görevlerinde gösterdikleri başarılı çalışmaları nedeni ile Başarı Belgesi verilerek ödüllendirildi.