Erkut Ekinci, Dünya Çocuk Günü'nde Çocuklarla Bir Arada
GüncelYaşam

Erkut Ekinci, Dünya Çocuk Günü’nde Çocuklarla Bir Arada

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Dünya Çocuk Günü dolayısıyla ilçedeki çocukları sevindirmek amacıyla bir etkinlik düzenledi. Bugün gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Başkan Ekinci, ilçedeki çocuklara oyuncak hediye etti.

Çocuklara yönelik bu anlamlı jest ile Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci ilçede sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi bir kez daha gösterdi. Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci, çocukların masumiyetini, sevinçlerini ve hayal dünyalarını destekleyerek, Dünya Çocuk Günü’nü özel kılmaya karar verdi.

Etkinlikte konuşan Başkan Ekinci, “Çocuklarımız, geleceğimizin teminatıdır. Onların neşesi, umudu, bizim için çok değerlidir. Bugün, Dünya Çocuk Günü’nde onları mutlu etmek, bir nebze olsun gülümsemelerine katkıda bulunmak istedik. Oyuncaklar, onların hayallerini süsleyecek, gelişimlerine katkı sağlayacak. Umarım bu küçük jest, çocuklarımızın yüzlerine sevinç getirir” dedi.

Çocuklar ise Başkan Ekinci’ye teşekkür ederek, kendilerini düşündüğü için duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Dağıtılan oyuncaklar, çocukların sevinçle dolu gözlerine yansıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir