İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sorgun’a Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Cumartesi günü açılışı yapılacak olan Ak Parti Sorgun Seçim İletişim Merkezinin açılış programına katılmak üzere Sorgun’a gelecek.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak Parti Sorgun İlçe Başkanlığı tarafından 22 Şubat Cumartesi günü saat:16:00 da Atatürk Bulvarında açılışı yapılacak olan Seçim İletişim Merkezinin açılış programı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ak Parti Yozgat Millet Vekillerinin katılımı ile yapılacak.

Ak Parti Sorgun Belediye Başkan Adayı Belli Oluyor

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Sorgun Belediye Başkanlığı için MHP ve İYİ Parti adaylarını açıklamıştı ancak AK Parti Adayı bu zamana kadar açıklanmamıştı. İşte Ak Partinin Sorgun Belediye Başkan Adayı 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Saat: 13:00 da  Yozgat Rıza Kaya Alp Spor Salonunda  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve Milletvekillerinin katılımı ile yapılan Aday Tanıtıp programında açıklanacak. 

Ak Parti Sorgun Belediye Başkanı Aday Adayı olarak müracaat eden Murat Gürbüz, Üzeyir Arslan, Doğan Sungur, Hamdi Yüksel, Ercan Şahin, Yasin Şahin, Mesut Kılıç, Sezai Demirel ve Satılmış Batur isimlerinden hangisinin Sorgun Belediye Başkan Adayı olacağı pazar günü yapılacak aday  tanıtıp programında belli olacak.

AK Parti Sorgun Belediye Başkanı Adayının kim olacağı ile ilgili kulislerde Mevcut Belediye Başkanı Murat GÜRBÜZ ve Ticaret Odası Başkanı Üzeyir ASLAN ın isimleri ön plana çıksa da Mesut KILIÇ isminin de açıklanabileceği beklentiler dahilinde.