İşte Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayları

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçiminde Belediye Başkan Aday Adayı olmak için Ak Parti Sorgun İlçe Başkalığına müracaatlar başladı. Müracaatların başlaması ile Ak Parti Sorgun Belediye Başkan Aday Adaylığına ilk müracaatı Mali Müşavir Sezai DEMİREL yaptı.  Ak Partiden Sorgun Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaat eden diğer bir isim ise Yozgat Merkez TOKİ […]

İşte Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayları
11 Kasım 2018 - 17:08 'de eklendi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçiminde Belediye Başkan Aday Adayı olmak için Ak Parti Sorgun İlçe Başkalığına müracaatlar başladı. Müracaatların başlaması ile Ak Parti Sorgun Belediye Başkan Aday Adaylığına ilk müracaatı Mali Müşavir Sezai DEMİREL yaptı. 

Ak Partiden Sorgun Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaat eden diğer bir isim ise Yozgat Merkez TOKİ Mevlana İlkokulu ve  Ortaokulu Müdürlüğü görevini yapın Yasin ŞAHİN oldu.

Ak Partide Sorgun Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatlar devam etmekte olup Ak Parti Sorgun İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Başkan Adaylığına kesin gözü ile bakılan ismin henüz Sorgun Ak Parti İlçe Başkanlığına müracaatının beklendiği alınan duyumlar arasında olup Sorgun Belediye Başkanlığı için Ak Partide pazarlıkların halen devam ettiğini söyleyebiliriz.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Siyaset
İLGİLİ HABERLER