MHP Sorgun Kaçep Birimi Kapadokya'da
https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ogretmenler-Gunu-Kutlamasi-Sorgun-9-300x225.jpeg
GüncelSiyaset

MHP Sorgun Kaçep Birimi Kapadokya’da

Sorgun Belediyesi ve MHP Sorgun İlçe Teşkilatı tarafından Kapadokya gezisi düzenlendi. Geziye, MHP Sorgun Kadın Aile Çocuk Engelli Politikaları (KAÇEP) Kadın Kolları birimi ve hanımlar katıldı. Sabahın erken saatlerinde yola çıkmaya hazırlanan gezi ekibini uğurlamaya Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci ve MHP Sorgun İlçe Başkanı Muaz Ağan geldi.

95 kişinin katıldığı gezi kapsamında, katılımcılar Kapadokya’nın doğal güzelliklerini görme fırsatı buldu. Profesyonel tur ekibi ve rehber eşliğinde Ürgüp, Göreme, Avanos ve Uçhisar gibi tarihi ve turistik yerleri ziyaret ettiler. Ayrıca, bölgenin geleneksel el sanatlarını incelediler. Katılımcılardan çömlek, vazo yapımını deneyenler oldu.

Gezi, hanımların kaynaşması ve MHP’nin kadın politikalarını tanıtması açısından önemli bir fırsat oldu. Katılımcılar ve partililer, gezi boyunca birbirini daha yakından tanıdı ve partilerine olan bağlılıklarını pekiştirdi.

Gezi ile ilgili değerlendirme yapan MHP Kaçep Başkanı Fulya Karslıoğlu “Kapadokya, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri. Biz de kadın üyelerimizle ve geziye katılan bütün hanımlarla birlikte bu güzellikleri yerinde görme fırsatı bulduk. Ayrıca, bölgenin geleneksel el sanatlarını inceledik. Bu gezi, kadın üyelerimizin kaynaşması ve MHP’nin kadın politikalarını herkese tanıtması açısından önemli bir fırsat oldu. Partimize olan bağlılıklarımızı daha da pekiştirdik” dedi.

Geziye katılan hanımlar da Kapadokya gezisinden memnuniyet duyduklarını belirterek Sorgun Belediye Başkanı Ekinci’ye ve MHP Sorgun İlçe Teşkilatı’na teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir