Osman YEŞİL MHP’den Yozgat İl Genel Meclis Üyesi Adayı Oldu

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanlığı görevini yapmakta olan Osman YEŞİL yaptığı açıklamada MHP Sorgun İlçe Teşkilatının almış olduğu karar ile MHP’den Yozgat İl Genel Meclis Üyesi Adaylığına layık görerek beni onurlandırmışlardı dedi. Yaklaşık 2 yıldır Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanlığı görevini yürütmekte olan Osman YEŞİL paylaşmış […]

Osman YEŞİL MHP’den Yozgat İl Genel Meclis Üyesi Adayı Oldu
06 Ocak 2019 - 13:03 'de eklendi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanlığı görevini yapmakta olan Osman YEŞİL yaptığı açıklamada MHP Sorgun İlçe Teşkilatının almış olduğu karar ile MHP’den Yozgat İl Genel Meclis Üyesi Adaylığına layık görerek beni onurlandırmışlardı dedi.

Yaklaşık 2 yıldır Ülkü Ocakları Sorgun İlçe Başkanlığı görevini yürütmekte olan Osman YEŞİL paylaşmış olduğu mesajda ” Parti Yönetimimizin kararı. Dava arkadaşlarımızın teveccühü ile MHP Sorgun İlçe Teşkilatımızın Şahsıma Yozgat İl Genel Meclisi Adaylığını layık görerek beni onurlandırmışlardır.”  dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Siyaset
İLGİLİ HABERLER