Sorgun Belediyesi'nden çocuklara kırtasiye desteği
https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ogretmenler-Gunu-Kutlamasi-Sorgun-9-300x225.jpeg
Güncel

Sorgun Belediyesi’nden çocuklara kırtasiye desteği

Sorgun Belediyesi, bir yandan ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için proje üretirken, bir yandan da sosyal projelere de önem vermeye devam ediyor.

Sorgun Belediyesi, bir yandan ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için proje üretirken, bir yandan da sosyal projelere de önem vermeye devam ediyor.

Sorgun Belediyesi tarafından yeni eğitim öğretim dönemine başlayan 100 çocuğun kırtasiye ihtiyaçları karşılandı.

Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, belediye olarak eğitimin her zaman yanında olduklarını belirterek, “ Yeni eğitim öğretim döneminde okula başlayan 100 çocuğumuzun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladık. Sosyal belediyecilik kapsamında çocuklarımız için eğitimin her alanında yardımlara devam etmekte kararlıyız. Okullarımız açılmadan dezenfektan, maske ve kolonyadan oluşan paketleri okullarımıza teslim ettik ve okullarımızdan gelen talepleri yerine getirdik. Şimdi de Pandemi dolayısı ile ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken ailelerimize destek olmak ve çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak için boya setleri, defterler, kalem setleri ve okul çantasından oluşan kırtasiye setlerini çocuklarımıza ulaştırdık” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir