Sorgun Türk Eğitim Sen’den Yemekli Kutlama

24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Türk Eğitim Sendikası Sorgun Şubesi yöneticileri her yıl olduğu gibi bu yılda öğretmen ve ailelerine Bobbili Cafe’ de yemekli kutlama programı düzenledi.  24 Kasım Öğretmenler günü Sorgun’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Türk Eğitim Sendikası Sorgun Şubesi tarafından Sendika üyelerine ve ailelerine yönelik yemekli kutlama programı düzenlendi. Kutlama programına Milliyetçi Hareket […]

Sorgun Türk Eğitim Sen’den Yemekli Kutlama
24 Kasım 2018 - 10:32 'de eklendi.

24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Türk Eğitim Sendikası Sorgun Şubesi yöneticileri her yıl olduğu gibi bu yılda öğretmen ve ailelerine Bobbili Cafe’ de yemekli kutlama programı düzenledi. 

24 Kasım Öğretmenler günü Sorgun’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Türk Eğitim Sendikası Sorgun Şubesi tarafından Sendika üyelerine ve ailelerine yönelik yemekli kutlama programı düzenlendi. Kutlama programına Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Millet Vekili İbrahim Ethem SEDEF, Türk Eğitim Sendikası Yozgat İl Başkanı Mahmut Kabayel, Türk Eğitim Sendikası Sorgun Şubesi Başkanı Kadir Demirbilek ve Yönetimi, MHP Sorgun Belediye Başkan Aday Adayları Zafer Yusuf Kutlusoy, Tahir Demirel ve Erkut Ekinci ile öğretmenler ve aileleri katıldı. Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı sonrasında katılımcılara yemek ikramı yapıldı.  Programda başarılı öğretmenlere plaket töreninin ardından öğretmenler ve aileleri düzenlenen eğlence programı ile gönüllerince eğlendi. Türk Eğitim Sendikası Sorgun Şubesi tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü Kutlama programına katılan öğretmen ve aileleri kutlama programından son derece memnun ayrıldı.

Öğretmenler ve Aileleri Saygı Duruşunda:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Siyaset
İLGİLİ HABERLER