Sorgun Ülkü Ocağından Kandil İkramı

Peygamber Efendimiz Hazret-i Muhammed’in (s.a.v.) dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlid Kandili Sorgun’ da Salih Paşa Camii ve Garajlar Yeni Camii’ de düzenlenen programlarda coşkuyla ve dualarla kutlandı. Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olarak kutlanan Mevlid Kandili Sorgun Salih Paşa Camii ve Yeni Camii’ de akşam namazından sonra düzenlenen programlar ile kutlandı. Düzenlenen Mevlid […]

Sorgun Ülkü Ocağından Kandil İkramı
20 Kasım 2018 - 10:27 'de eklendi.

Peygamber Efendimiz Hazret-i Muhammed’in (s.a.v.) dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlid Kandili Sorgun’ da Salih Paşa Camii ve Garajlar Yeni Camii’ de düzenlenen programlarda coşkuyla ve dualarla kutlandı.

Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olarak kutlanan Mevlid Kandili Sorgun Salih Paşa Camii ve Yeni Camii’ de akşam namazından sonra düzenlenen programlar ile kutlandı. Düzenlenen Mevlid programlarına Sorgun Halkı geniş katılım gösterdi. Sorgun Ülkü Ocağına mensup gençler Salih Paşa Camii ve Yeni Camii önüne kurdukları Standlarda Mevlid Programına katılan Sorgunlulara çeşitli ikramlarda bulunarak Sorgunluların Kandillerini Kutladı. Sorgun Ülkü Ocağı tarafından yapılan ikramlardan alan Sorgunlular yapılan bu ikram faaliyetinden oldukça memnun oldukları gözlendi. Bizlerde Sorgun Haber ekibi olarak başta Sorgun Ülkü Ocağı Başkanı Osman YEŞİL beye, kıymetli Ülkü Ocağı Yönetimine ve faaliyete katılan Ocaklı gençlere teşekkür ediyoruz.

Sorgun Ülkü Ocağı İkramına Sorgunlular Büyük İlgi Gösterdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Siyaset
İLGİLİ HABERLER