Tiftik Köyünde 1 Kişi Kayboldu

Sorgun Tiftik köyünde çarşamba günü sabah saatlerinde evden ayrılan kendisinden bir daha haber alınamayan Yaşar KARS her yerde aranıyor.

Tiftik köyünde çarşamba günü sabah saatlerine tarlaya işçilerin başında durmak için giden Yaşar KARS’ ın  tarlada olduğunu esnada Kurtların tarlaya geldiği ve Yaşar KARS’ ın Kurtları kovalamak için tarladan ayrıldı ve Yaşar KARS’ dan bir daha haber alınamadığı bilgisini alan görevliler Yaşar KARS’ ı arama çalışması başlattı.

Yaşar KARS’ ın kaybolduğu yer ve civarında arama yapan Jandarma görevlileri AFAD yetkililerinden destek istemesi üzerine bölgeye getirilen eğitimli köpekler arama çalışmalarına katıldı. Yetkililer ve köylülerin yaptıkları aramalarda henüz bir sonuca ulaşılamadı.

Aramaların daha geniş bir alanda yapılmasını planlayan yetkililer aramalara gönüllülerinde destek olmasını istemesi üzerine Sorgun’ dan aramalara katılmak üzere bir otobüs gönüllü götürüldü ancak Yaşar KARS’ ı bulmak için yapılan aramalardan şu saate kadar olumlu bir sonuç elde edilemedi.

Yaşar KARS

 

Bir Cevap Yazın