Türk Eğitim-Sen Öğretmenler Günü Programı Düzenledi
https://www.sorgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/Ogretmenler-Gunu-Kutlamasi-Sorgun-9-300x225.jpeg
GüncelSiyaset

Türk Eğitim-Sen Öğretmenler Günü Programı Düzenledi

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Türk Eğitim-Sen Sorgun İlçe Temsilciliği yemek programı düzenledi. Programa Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Öcal, Mhp Sorgun İlçe Başkanı Muaz Ağan, Mhp Sorgun Kaçep Birimi üyeleri, Türk Eğitim-Sen Yozgat Şube Başkanı Mahmut Kabayel, Türk Eğitim-Sen Sorgun İlçe Başkanı Şaban Yıldırım, öğretmenler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, ilk olarak Türk Eğitim-Sen Sorgun İlçe Başkanı Şaban Yıldırım konuşma yaptı. “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize söz veriyoruz. Mesleğini icra ederken şehit düşen arkadaşlarım hep bizimle olacak. Onların vazifesini de omzumuza yükleyip devam edeceğiz” dedi.

Türk Eğitim-Sen Yozgat Şube Başkanı Mahmut Kabayel ise “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür; ‘Varlığım Türk varlığına armağan olsun’ diyen siz değerli meslektaşlarımın Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci “24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. İyi ki varsınız. İyi ki bizimlesiniz. Ben de iyi ki sizinleyim” dedi.

Açılış konuşmalarından sonra müzik eşliğinde yemek ikram edildi. Çekilişle hediyeler dağıtıldı. Daha sonra program sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir