Türk Polis Teşkilatının 174. Yaşı Kutlandı

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yılı kapsamında Kutlanan Polis Haftası Tüm Yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşku ile kutlandı.  Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yılı etkinlikleri kapsamında Sorgun İlçe Emniyet Müdürü Süleyman TRAK ve Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polisler Sorgun Kaymakamı Mustafa ALTINPINAR’ ı makamında ziyaret etti. Polis Haftası münasebeti ile Sorgun Belediye Başkanı […]

Türk Polis Teşkilatının 174. Yaşı Kutlandı
10 Nisan 2019 - 20:44 'de eklendi.

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yılı kapsamında Kutlanan Polis Haftası Tüm Yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşku ile kutlandı. 

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yılı etkinlikleri kapsamında Sorgun İlçe Emniyet Müdürü Süleyman TRAK ve Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polisler Sorgun Kaymakamı Mustafa ALTINPINAR’ ı makamında ziyaret etti. Polis Haftası münasebeti ile Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut EKİNCİ Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek orgun İlçe Emniyet Müdürü Süleyman TRAK ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polislerin gününü kutladı. İlçemizde Polis Haftası Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Sorgun İlçe Emniyet Müdürü Süleyman TRAK Sorgun Kaymakamı Mustafa ALTINPINAR’ a çiçek takdim ederken.

Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut EKİNCİ Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaretinden.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Siyaset
İLGİLİ HABERLER